ZHANSUGUROV COLLEGE нің студенттері Әлихан Бөкейханның 155 жылдығына арналған «Алаш арысы» Облыстық оқуларына өз туындыларымен қатысып жүлделі орындар мен марапаттауларға ие болды. Соның ішінде Мдқ 101 тобының студенттері Нұрсейіт Алуа II жүлделі орынды иеленді, белсене қатысқан үшін марапатқа ие болған Жанасилова Ақерке жетекшілері Жанайым Мухтаркызы, III орынды иеленген 202 Бқ топ студенті Шарафи Ажар, жетекшісі Сауле Мауленовна және «көрермен көзайымы» номинациясымен Молдахан Әнел иеленді, жетекшісі Камшат Маулетовна, сонымен қатар Амангельдинова Аяулым белсене қатысқан үшін марапатқа ие болды, жетекшісі Байырбаева Бақытгүл Сеитовна.